2020 Bře
2020 Bře

Luhačovice město zdraví a módy

Benefiční akce, jedna z mála akcí v lázeňském městě, konající se pod taktovkou Korunky Luhačovice. Cílem je především pomoci vybraným dětem a rodinám Zlínského kraje, kteří potřebují podporu v nelehké situaci. Pořádá se charitativní módní přehlídka v prostorách KD Elektra Luhačovice v sále Rondo. V předešlých ročnících večerem provázel Martin Dejdar. 

Akce se koná každý rok na jaře, kdy se do lázeňského města sjedou významní módní návrháři, kteří pomocí této charitativní akce představují své aktuální kolekce. Zakoupení vstupenky přispějete rodinám těžce nemocných a handicapovaným dětem. Letos datum galavečera připadá na sobotu 16.5. 2020. 

Událost je doplněna často doprovodným programem. V předešlých ročnících tomu nebylo jinak. Tradiční Tenisový turnaj slavných osobností, který se uskutečnil na tenisových kurtech poblíž Lázeňského náměstí a lázeňské kolonády. Tento den je také zábavou pro děti, které mohly těšit na skákací hrad a mnohé další překvapení. Velkou podívanou byla také přehlídka rozsáhlé rychlé ukázky záchranných prací hasičů a policistů.