+420 720 072 780, 576776794

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Poloha a okolí

Zachyťte krásu přírody, věnujte se sportu nebo se obklopte aroma čerstvě upražené kávy

Sport

Sport a další jiné volnočasové aktivity patří k Luhačovicím asi jako jejich typické oplatky nebo kolonáda. Navštívit zde můžete zejména sportovní centrum Radostova, které se nachází jen pár metrů od Vincenta a poskytuje mnoho aktivit ke trávení volného času, třeba i kuželkovou dráhu! Mimo ni zde naleznete také prostornou halu, fitness centrum, hřiště, zrcadlový sál, ale i tenisové kurty. V období zimy je zde pro návštěvníky dostupna také menší sjezdovka.

 

Příroda

Město Luhačovice leží v malebném údolí chráněnné krajinné oblasti Bílé Karpaty, největším vrcholem je zde Komonec. Pokud jste vášniví turisté, pak zde vaše srdce určitě zaplesá – najdete zde mnoho turistických, ale i cyklistických tras. Určitě můžeme doporučit výlet na místní přehradu. Zajímavé je také to, že v Luhačovicích vyvěrá celkem 16 léčivých minerálních pramenů.

 

Kultura

Nedaleko od ubytování také naleznete muzeum, které nabízí i velmi zajímavou formu vzdělávání ve formě přednášek. Městu však nechybí ani galerie s velkými prostory pro vystavování.

 

Lokalita

Po celém městě výborně funguje městská hromadná doprava, ke které to budeme mít od ubytování pouhých 300 metrů. Nedaleko od ní je také vlakové a autobusové nádraží. Proslulou Lázeňskou kolonádu byste pak našli ve vzdálenosti asi 20 minut poklidné chůze. V hlavní sezóně je vám také k dispozici jízda motorovým vláčkem po městě a jeho okolí.

 

Lázeňská káva

Mlsné jazýčky potěší čerstvě upražená výběrová káva. Nemusíte pro ni přitom nijak daleko – najdete ji jen 15 minut chůze od našeho Vincenta. Pro ty, kdo se chtějí v kávě vzdělávat, jsou zde pořádány i cuppingy (degustace), případně také prohlídky pražírny

 

O Vincentu

Naše ubytování je umístěno v klidné části města nedaleko sportovního centra Radostova. Ke svému odpočinku máte dostupných 13 pokojů, které vám nabídnou maximální komfort. Mimo vkusně zařízené pokoje vás čeká i prostorná venkovní terasa a posezení plné relaxu pod vzrostlými stromy. Vše doplňuje malebný výhled na město. Zákazníkům také nabízíme možnosti infrasauny, dataprojektoru a herní konzole XBOX.

 
 

Pro snažší orientaci v Luhačovicích a našem blogu, který je plný skvělých tipů a informací o Luhačovicích a okolí, jsme pro Vás vytvořili turistickou mapu míst, která stojí za to během pobytu na Vincentovi navštívit!

 

Mapotic