• +420 720 072 780
  • Teplota v Luhačovicích je dnes 4 - 8 °C s rychlostí větru 1 m/s

+420 720 072 780

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Poloha a okolí

KRÁSNÁ PŘÍRODA, SPORT I BOHATÉ KULTURNÍ VYŽITÍ

 
SPORT

Sport a volnočasové aktivity patří k Luhačovicím stejně neodmyslitelně jako lázeňské oplatky nebo kolonáda - sportovní centrum Radostova se nachází jen pár metrů od hotelu. Kromě prostorné haly můžete využít fitcentrum, hřiště, zrcadlový sál, bowlingovou dráhu i tenisový kurt. Milovníci cyklistiky ocení,že se v okolí se nachází velké množství cyklostezek. Zaplavat si můžete v městské plovárně nebo v přehradě, která byla v roce 2017 kompletně vyčištěna. U přehrady si také můžete vyzkoušet minigolf, nebo si zahrát volejbal. V zimním období je k dispozici menší sjezdovka.

 
RELAX

Lázeňská kolonáda je skvělým místem na odpočinek. K dispozici je velké množství restaurací, cukráren i kaváren, o víkendech v letním období zde dokonce hraje živá hudba. Cestou k jednotlivým pramenům si prohlédnete secesní architekturu historických budov i malebnou přírodu okolí. Pro zájemce je možné zprostředkovat prohlídku pražírny kávy, která se nachází 10 minut pěšky od hotelu.

 
KULTURA

Navštívit můžete lázeňské divadlo, kino Elektra nebo městskou knihovna. Pokud Vás zajímá umění, doporučujeme navštívit Art Gallery, která se nachází na kolonádě.