2020 Bře
2020 Bře
2020 Bře

Sportovní hala Radostova

Sportovní centrum Radostova je mnohofunkční komplex pro sportovní i relaxační využití široké veřejnosti. Zřizovatelem se stalo město Luhačovice. Sportovní hala se nachází jen pár metrů od Vincent Luhačovice. Svým návštěvníkům nabízí rozlehlé prostory s výhledem na město.

Vybavení

Venkovní areál tvoří hřiště s umělým povrchem či s přírodní trávou, hřiště na házenou, tréninkové hřiště na kopanou a tenisový kurt, který se v zimních měsících zastřešuje nafukovací halou. Vnitřní prostory nabízí halu tzv. hlavní sál určený pro míčové hry. Je zde lajnování pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, malou kopanou a tři příčné kurty pro volejbal a nohejbal. Sál je také vybaven brankami pro malou kopanou, házenou, florbal i včetně mantinelů, sklápěcími koši a bezdrátovou časomírou. Na tribunu se vejde až cca 400 diváků. Osvětlení a ozvučení je na špičkové úrovni. 

Dále se zde nachází zrcadlový sál, který je doplněn gymnastickým nářadím. Zrcadlová stěna je opatřena madlem. Využít se může i skládací podium pro předcvičovatele. V zrcadlovém sále je nalajnován kurt na badminton. Rakety i košíčky si zde můžete vypůjčit. Fitcentrum je vybaveno multifunkčními posilovacími stroji, jednoručními a nakládacími činkami, žíněnkami, medicinbalem atd. Pro sport i relaxaci je ve sportovním centru připravena profesionální 4 dráhová kuželna. 

Sportovní halu Radostova je možné využít také k rekreaci a odpočinku. Využít můžete finskou saunu, masážní vany, masáže a ochlazovací vanu, která je důležitá pro efektivní saunování. Hráči zúčastňující se sportovního soustředění či klání, mohou využít ubytování v prostorách haly. Pokud se rozhodnete pro svůj klub nebo tým uspořádat sportovní soustředění. Můžete využít také možnosti ubytování na nedalekém Vincentu.