• +420 720 072 780
  • Teplota v Luhačovicích je dnes 21 - 23 °C s rychlostí větru 2,68 m/s

+420 720 072 780

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Služby

Firemni akce

Uzijte si firemní akci v netradičním prostoru, který může byt jen pro Vás. Poskytujeme prostory pro vánoční večírky, prezentace či obchodní jednání. Možnost zajištění ubytování je samozřejmostí

Číst více

Sportovní soustředění

Najdete u nás komfortní ubytovani a díky naší spolupráci se Sportovní halou Radostova a Městskou plovarnou Luhačovice získáte ty nejlepší tréninkové prostory pro Váš sportovní klub.

Číst více

Pronájem prostor na oslavu

Chystáte se uspořádat nezapomenutelnou oslavu? Tak to jste na správném místě. Po chuti jistě přijde i možnost pronájmu celého objektu. Spojte se s námi telefonicky, zašlete e-mail či se s námi setkejte osobně.

Číst více

Prostory pro teambuilding

Hledáte volné prostory pro uskutečnění teambuildingu? Jsme schopni Vám je nabídnout i s možností poskytnutím ubytování. Máte zájem či nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Číst více

Svatby

Perfektní místo pro Váš den D. Poskytneme Vám prostory i možnost ubytování. Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás a přijďte si prohlédnout nabízené prostory. Těšíme se na Vás!

Číst více

Filmový klub

Filmový klub Třetí oko má svou dlouholetou tradici, která pokračuje právě u nás. Už žádné přeplněné kino. Přijďte si užít komorní atmosféru něčeho zcela nového. Všichni jsou vítání!

Číst více