+420 720 072 780, 576776794

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Hotel

Samoobslužný hotel VINCENT

 

Ubytování je umístěno v klidné části lázeňského města nedaleko sportovního centra Radostova. Ke svému odpočinku máte dostupných 13 pokojů, které vám nabídnou maximální komfort. Mimo vkusně zařízené pokoje vás čeká i prostorná venkovní terasa a posezení plné relaxu pod vzrostlými stromy.

Je zde možnost úschovy kol. Parkování u hotelu zpoplatněno 50 Kč / den nebo možnost parkování zdarma u sportovní haly nad hotelem Vincent.

Vše doplňuje malebný výhled na město. Zákazníkům také nabízíme možnosti infrasauny a dataprojektoru.

 


,,Skvělé ubytování. Velice příjemné prostředí v moderním stylu, milá a vstřícná paní recepční. Pokoj hezky uklizený a vybavení zcela dostačující. Snídaně bohatá, čerstvé pečivo, zelenina, ovoce i sladké. Co jsem nestihla, byla sauna a tak snad příště. Hotel je pár minut od centra. Za mě doporučuji.''

Alena, google recenze


 

Útulné pokoje, vynikající poloha, odpočinek na venkovních terasách

 

Příjemné zážitky z hotelu tvoří maličkosti a jsme si toho náležitě vědomi - přívětivý a ochotný personál, hebké ručníky na pokoji a vůně čerstvé pražené kávy po celé době pobytu. Vincent se nachází zhruba 15 minut od centra klidnou chůzí.
Možnost využití infrasauny přímo v objektu. Dostupné v celém objektu je také připojení Wifi.

Klidná atmosféra hotelu, důvěra v hostech a vlastní parkoviště Vám poskytnou místo, kam se budete rádi vracet.

Nápoje a občerstvení, domácí mazlíčci, sportovní aktivity a soustředění

 

Ve spodní části společenské místnosti je připraveno pro naše hosty příjemné překvapení v podobě možnosti využití samoobslužného zakoupení nápojů a občerstvení.

K dispozici je i kuchyňka. Tu prosím využívejte k vlastním potřebám od 8:00. U nás v kuchyni dodržujte prosím zákaz vaření.

Pokud máte u nás dokoupené snídaně (150 Kč/ osoba) probíhají od 8:00-9:30.

Domácí mazlíčci jsou vítáni za předem stanovený poplatek.
Klademe důraz na čistotu. Domácí mazlíčci nesmí zůstat na pokoji sami.

V hotelu máme k dispozici privátní infra saunu (180 Kč) Rezervujte si u nás na hotelu čas sauny a využijte ji jen pro sebe.

Také je zde možnost zapůjčení kol a koloběžek (3 hodiny - 270 Kč, celý den - 450 Kč).

V těsné blízkosti naleznete Sportovní centrum Radostova. Souvisí s tím i možnost pořádání sportovního soustředění pro vaše kluby či týmy. Zajistíme ubytování a pomůžeme pro váš oddíl smluvit tréninkové prostory.