+420 720 072 780, 576776794

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Sportovní soustředění

Jsme ti praví pro zajištění nejlepšího sportovního soustředění!

 

 

 

Jedny z mnoha uskutečněných soustředění u nás na hotelu. Za nás velká spokojenost!

Vy, vaše myšlenky, vaše energie, váš čas. Využijte pro své sportovní soustředění naše služby!
Ve Vincetovi vám dokážeme nabídnout ideální prostory pro soustředění vašeho klubu/týmu. Díky tomu, že úzce spolupracujeme nejen se sportovním centrem Radostova, ale i městskou plovárnou Luhačovice, vám můžeme zajistit ty nejlepší možné podmínky, které jinde nedostanete.

Ubytování je pro nás priorita
Máme pro vás nachystaných celkem 13 pokojů, které dokáží pojmout až 41 osob. Ve spodní části ubytování naleznete společenskou místnost, knihovnu, ale i společenské hry. Za příplatek můžete navíc využít možností infrasauny, které poslouží jako skvělá forma relaxace po velmi náročném dni. Mimo to je spodní část vybavena sdílenou kuchyňkou. Vstup do budovy probíhá přes přístupový kód.

Sportovní vyžití jen 300 metrů daleko
Sportovní halu byste našli jen 300 metrů daleko. Ta nabízí také možnost celodenního zajistění stravy a pitného režimu. O cenách je zákazník informován vždy předem.

S čím můžeš u nás počítat?

Možnost využití plovárny

Skvělé ubytování

Možnost rezervace celého objektu

Možnost využití sportovní haly

Kompletní strava

Wifi připojení


 

Sportovní areál
je vhodný pro pořádání tanečních škol, kurzů aerobiku a mnoha sportovních soustředění. Naleznete zde vnitřní halu s mnoha sportovními hřišti, kurtem na badminton, zrcadlový sál, tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo venkovní workoutové hřiště.

 

Městská plovárna
je umístěna v centru Luhačovic. Poskytuje celkem čtyři bazény, každý se čtyřmi dráhami a skokanskými můstky. Zážitkový bazén nabízí opravdu dostatečně teplou vodu, divokou řeku a mnoho dalších atrakcí. K dispozici jsou také parní kabiny a whirlpool.

 


 

V oblasti sportovního vyžití máme nemalé zkušenosti. Mnoho týmů a jejich trenérů se k nám neustále vrací. Se vším vám během vašeho pobytu velmi rádi pomůžeme.

 

Zkusíte to s námi?