• +420 720 072 780
  • Teplota v Luhačovicích je dnes 4 - 8 °C s rychlostí větru 1 m/s

+420 720 072 780

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Sportovní soustředění

Jsme ti praví pro zajištění nejlepšího sportovního soustředění!

Hledáte perfektní místo pro pořádání sportovního soustředění pro Váš sportovní klub či tým?
Tak to jste zavítali na správné webové stránky. Díky naší blízké spolupráci se Sportovní halou Radostova a městskou plovárnou Luhačovice jsme schopni Vám zajistit ty nejlepší podmínky pro Vás.

Zajištění ubytování je priorita.
Jsme schopni pojmout až 41 osob ve 13 pokojích, celý prostor Vincentu Vám může být k dispozici. Ve spodní části naleznete společenskou místnost s xboxem, knihovnou či společenské hry. Za příplatek je zde možnost infrasauny, jako relax po celodenním sportováním. Naleznete zde i sdílenou kuchyňku pro přípravu lehké snídaně nebo svačiny. Vstup do budovy je přes bezpečnostní dveře s přístupovým kódem.

Sportovní hala Radostova se nachází 300 metrů od nás.
Na přesun Vám stačí opravdu pár minutek. Zde je možnost zajištění stravy - snídaně, polopenze či plná penze, může být doplněna svačinami nebo celodenním přísunem pitného režim. Ceny stravy jsou dány předem.

S čím můžeš u nás počítat?

Možnost využití plovárny

Komfortní ubytování v blízkosti haly

Možnost rezervace celého objektu

Možnost využití sportovní haly

Strava a občerstvení

Wifi připojeníCelý sportovní areál je vhodný pro pořádání:
tanečních škol, kurzů aerobiku, gymnastických, volejbalových, fotbalových a mnoho dalších soustředění.
Disponuje vnitřní halou s basketbalovým, volejbalovým hřištěm či hřištěm na házenou, badmintonovým kurtem, zrcadlovým sálem, tenisovým kurtem, který se v zimě mění na tenisovou halu, fotbalové hřiště s umělým nebo přírodním povrchem a venkovní workoutové hřiště.


Městskou plovárnu Luhačovice najdete v centru města.
Najdete zde plavecký bazén se čtyřmi plaveckými dráhami a skokanskými můstky.
Zážitkový bazén má teplotu 32°C, je vybaven dvěma chrliči, divokou řekou, bublinkovou lavicí, skákacím zálivem a čtyřmi masážními tryskami.
Po vydatném kondičním plaváním zavítejte pro posílení imunity do parní kabiny s teplotou 52°C s vlhkostí 100%.
K relaxaci zvolte whirlpool s teplotou vody 35°C s masážními tryskami a bublery.Uvažujete o konání sportovního soustředění právě u nás?
Neváhejte nás kontaktovat včas, v této oblasti máme bohatou zkušenost a pozitivní ohlasy týmů s jejich trenéry, kteří se k nám opakovaně vracejí. Provedem Vaši rezervaci ubytování a pomůžeme Vám se zajištěním rezervace sportovišť, kterou si dále spravujete sami dle vašich požadavků a možností.


Těšíme se na Vás!

Souhlasím s tím, že informace shromážděné tímto formulářem budou uloženy v databázi, z důvodu zpracování rezervace.
V souladu s nařízením "General Data Protection Regulation" můžete uplatnit své právo na přístup k vašim údajům a nebo právo být zapomenut prostřednictvím kontaktního formuláře.