+420 720 072 780, 576776794

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Balíčky

Romantika na Vincentu

Zapomeňte na všechny starosti a užijte si romantický pobyt v nádherných Luhačovicích.

Zanechte svět za sebou a prožijte nezapomenutelné chvíle s vaší drahou polovičkou v malebných Luhačovicích.


V tomto balíčku najdete všechno, co potřebujete k tomu, abyste si užili ty nejkrásnější chvíle spolu. Ubytování v romantickém pokoji, který pro vás připravíme s láskou a citlivostí k detailům. Připravit si také můžete naši lahodnou kávu z naší pražírny nebo vychutnat výtečné víno, které si můžete podávat spolu na terase a pozorovat Luhačovice.

Procházka romantickými uličkami města Luhačovice je samozřejmostí, také můžete využít půjčení kol či koloběžek a projet se například na Luhačovickou přehradu. Také vám doporučujeme, abyste navštívili naše slavné léčebné prameny a nechte si dát čerstvou vodu přímo z pramene - prospěje vašemu zdraví a dodá vám energii na dlouho.

Užijte si romantický pobyt plný dech beroucích zážitků s vaší drahou polovičkou, ať už se jedná o váš výročí, nebo si chcete jen tak užít čas společně.

Na co se můžete těšit?

- ubytování pro 2 os. / 2 noci

- výtečná snídaně 

- využití infrasauny

- půjčení koloběžek či kol

- láhev vína z vinařství Lahofer

Cena balíčku pro 1 osobu / 2 noci: neděle - pátek: 2 190 Kč, pátek - neděle: 2 690 Kč.

 

Balíček rodina

Hledáte ideální místo pro rodinný pobyt?

Zvažujete Luhačovice?

Pak jsme přesně to, co hledáte!

Nabízíme vám nezapomenutelný rodinný pobyt pro dvě osoby a jedno dítě.

Luhačovice je krásné a klidné městečko, ideální pro rodiny s dětmi, kteří hledají únik od každodenního shonu a ruchu města.

Ubytujeme vás v prostorném pokoji s výhledem na nádhernou přírodu Luhačovic. Protože víme, jak je pro děti důležité mít co dělat, jsme pro vás připravili dětský koutek plný her a hraček, aby si vaše dítě mohlo užít spoustu zábavy a s námi si pobyt opravdu užilo. Pro rodiče jsme připravili možnost využití masáží či infrasauny, ve kterých se můžete uvolnit a odpočinout po dlouhé cestě.

V Luhačovicích naleznete nejen krásu přírody, ale také mnoho možností, jak se skvěle zabavit! Využijte turistické trasy, které vás zavedou k lesům a krásným zarostlým kopcům. Navštivit můžete jedno z dětských hřišť, minigolf či lanové centrum na přehradě.

Co Vás čeká:

- ubytování 2 os. + 1 dítě / 2 noci

- vstup do Městské plovárny

- výtečná snídaně

- neomezená konzumace kávy

Cena balíčku pro 1 osobu / 2 noci: neděle - pátek: 2 590 Kč, pátek - neděle: 3 090 Kč. 

 

Balíček pro seniory

Hledáte klidné a krásné místo pro svoji příští dovolenou?

Pak přijďte k nám a užijte si naši nabídku pobytu pro seniory v Luhačovicích pro dvě osoby.

Luhačovice je známé pro své léčivé prameny, krásné parky a klidné prostředí, a proto je ideálním místem pro ty, kteří chtějí užít si relaxace a klidu. Ubytujeme vás v prostorném a útulném pokoji.

Abyste si užili skvělý pobyt v Luhačovicích, můžete využít masáže nebo infrasauny, které vám pomohou omezit stres a napětí.


Luhačovice jsou také ideálním místem pro krásné procházky a výlety po okolí. Navštivte památky v okolí, projděte se v klidném lázeňském parku nebo můžete ochutnat léčivou vodu přímo ze zdroje.

Užijte si krásný pobyt v Luhačovicích pro seniory, kde se budete moci oddávat relaxaci a klidu, ale také se uvidíte překrásnými místy, zkrátka se u nás budete moci cítit jako doma.

Připravili jsme pro Vás:

- ubytování 2 os. / 2 noci

- výtečná snídaně

- neomezená konzumace kávy

-  využití infrasauny

- dárek pro Vás

Cena balíčku pro 1 osobu / 2 noci: neděle - pátek: 2 090 Kč, pátek - neděle: 2 590 Kč.

Rezervujte si nyní Váš pobyt ještě dnes a nechte se rozmazlovat v našem krásném hotelu.