+420 720 072 780, 576776794

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Svatby - pronajem hotelu

Ten den, kdy svět patří jen vám. Udělejte si jej tak, abyste na něj nikdy nezapomenuli!

Vincent je přímo ideální místo pro ničím nerušené svatební veselí. Nabízí vám totiž nejen skvělé možnosti ubytování, ale i výborná místa v okolí, která se rozhodně vyplatí navštívit. Umíme vám jej přetvořit přesně podle vašich představ, fantazii se meze nekladou. Pro menší svatby do 40 osob můžeme zajistit catering externími dodavateli a ubytování pro svatebčany až do počtu 45 osob. Dalsi místa jdou zajisti v externich objekt hala Luhacovice 30 lidí cca 120 metru nebo u Zamku 20 osob

 
 

Abyste během celého vašeho pobytu nemuseli zůstat hladem, rádi se vám postaráme o kompletní zajištění mnoha různých dobrot, díky kterým dostane slovo "svatba" opravdu nezapomenutelný význam.

Pro slavnostní hostiny můžete využít různé restaurace v okolí, jako jsou Rimini, Restaurace U Zámku, U Suchankuánku nebo jiné restaurace v okolí. Pro alternativní místa pro svatbu můžete zvolit také prostor bowlingu na hřišti Luhačovice.

 

V rámci ubytování je vám dostupných 13 pokojů pro až 45 osob. Užijte si pohodu, kterou vám naše ubytování a lázeňské město nabízí. Parkování je dostupné přímo u objektu.

Zkusíte to s námi?

Než do toho skočíte po hlavě, nabízíme vám možnost prohlídky prostor, abyste tak měli jistotu, že neberete zajíce v pytli. Dejte nám vědět a na všem se bez obav domluvíme!