2020 Úno
2020 Úno

Kam v Luhačovicích s dětmi za zábavou?

Užít si volný čas se svými dětmi a zajistit, aby byly stejně nadšení z výletu jako jejich rodiče. Nestačí se jen procházet po lázeňské kolonádě a obdivovat architekturu, přírodu kolem či absolovovat návštěvu muzea. Nenapadá Vás, kam se vypravit? Inspiraci naleznete níže v článku. Podívejte se kam vyrazit, aby to stálo opravdu za to a děti byly spokojené. Mimo ubytování pro rodiny s dětmi Luhačovice nabídnou i zábavu.

Skatepark

Povrch i překážky jsou vhodné nejen pro vyznavače skateboardingu, ale užijí si jej také vyznavači jízdy na freestylových koloběžkách a kolech. Skatepark vyrostl na v místě sídliště v Zahradní čtvrti - navigovat. Na ploše naleznete 8 prvků a odpočinkové lavičky. Sportoviště je otevřené, přehledné a snadno dostupné. Vstup je na vlastní nebezpečí a zdarma. 

Pirátská zátoka

Dětské lanové centrum - navigovat - se nachází v příjemném prostředí na břehu Luhačovické přehrady. V blízkost aquaparku DUHA Pozlovice. V areálu lanového centra je možnost posezení a zakoupení občerstvení. Všechny překážky jsou umístěny v ochranných sítích, a to ve výšce, která rodičům umožňuje doprovod dětí ze země. Lanové překážky jsou určeny pro děti od 3 - 12 let. Děti mohou volit mezi různými stupni obtížnosti u jednotlivých disciplín. Zábavné centrum je tvořeno 11 disciplínami s různou obtížností, skluzavkou, lanovkou a dalšími překážkami, které mají děti překonávat. 

Městská plovárna Luhačovice

Plovárna naleznete v centru města - navigovat. Parkování u objektu je možné. Nabízí 25 m dlouhý bazén se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bubblery a divokou řekou. Nejmenší děti se mohou vyřádit v dětském bazénku s bublinkou a vodním ježkem. Dospělí si mohou odpočinout ve vířivce. Vše je možné zakončit návštěvou parní kabiny. V letních horkých dnech je možné využít letní terasu s trampolínou. Po vydatném plavání přijde vhod menší občerstvení v bufetu. 

Dětský ráj Pohoda

Hřiště - navigovat - je vybudováno v podobě jednotlivých teras, na kterých děti, ale i dospělí najdou místo pro relax, odpočinek nebo pořádné řádění. Posedět si zde můžete pod velkými slunečníky. Rodiče si zde mohou vychutnat kávu a děti různé limonády. Nechybí ani rychlá svačina v podobě párku v rohlíku, hranolek a nebo pořádné porci zmrzliny. Vyřádit se mohou na na herní sestavě složené ze skluzavkami, průlezkami a houpačkou. Různá pružinová houpátka, šikmý lanový most nebo lezecké stěny. V případě nepříznivého počasí je možnost využití vnitřních prostorů, kde se nachází útulný dětský koutek s miniaturní kuchyňkou a nejrůznějšími pohádkami. 

Hřiště Ambra 

Dětské srdce zaplesá při pohledu na celokamínkové hřiště - navigovat, které nabízí lezeckého pavouka se skluzavkou, lanovku, kolotoč, dvě zvířata na pružině, dřevěnou loď, klasické houpačky, houpací košík, průlezový komplex se skluzavkou, dvě horolezecké stěny, pestrobarevnou dlouhou skluzavku, trampolínu a workoutové fitness hřiště pro rodiče, kteří se mohou posadit na lavičky kolem hřiště či pod slunečník restaurace. Kde můžete využít občerstvení po celý den. Na hřiště je vstup zdarma.