2019 Čer
2019 Čer
2019 Čer
2019 Čer
2019 Čer
2019 Čer
2019 Čer

Kam na oběd

 • U Racka ***[25 minut pěšky, navigovat, web]: Příjemná restaurace uprostřed srdce lázní, kde v nabídce můžete nahlédnout i do vinotéky nejen moravských vín, a k tomu si pochutnat na vynikajícím jídle, která tahle restaurace nabízí.   Můžete využít vnitřní i venkovní posezení a v podvečer vám bude den zpříjemněn živou hudbou.
  Otevírací doba: Po – So 11:00 – 24:00, Ne 11:00 – 22:00
 •  Živá hudba: Po – So 19:00 


zdroj

 • Alexandrie ***** [15 minut pěšky, navigovatweb]: Noblesní francouzská restaurace, kde můžete okusit zážitkovou gastronomii. V nabídce pro vás nejsou jen kvalitní vína, ale zamíříte do reprezentativních prostorů téhle restaurace přímo v centru Luhačovic. Posezení můžete využít i na letní terase, na které se v létě za pěkného počasí nabídka jídel obohacuje o grilované speciality.
  Otevírací doba: Stř – So 11:30 – 22:30, Ne 17:30 – 14:30, Po – Út na objednávku pro skupiny od 8 osob


zdroj

 • Augustiánský dům ***** [35 minut pěšky, navigovat, web]: Restaurace se nachází na konci lázní v části nazvaná Pražská čtvrť. Elegantní restaurace přímo v nejluxusnějším hotelu Luhačovic vám nabízí úžasné zážitky v gastronomii a poté i při odpočinku v kavárničce. Exkluzivní 5ti-hvězdičkový hotel nabízí jedinečné prostory. Pokud máte v plánu zamířit a ochutnat gastronomické zážitky, mějte na paměti potřebu rezervaci místa, jak v době obědu, tak večeří. A samozřejmostí je dodržování Smart casual dress codu po dobu večeří.
  Otevírací doba: Po – Ne obědy 12:00 – 16:00 a večeře 17:30 – 22:00


zdroj

 • Pizzerie Rimini *** [5 minut pěšky, navigovat, web]: Tahle pizzérie se nachází v blízkosti vlakové a autobusového nádraží. Můžete využít posezení na venkovní terase a v chladným dnech vám poslouží vnitřní posezení v prostorných boxech. V nabídce jídelního lístku najdete nespočet pizz, ale i dobrý kus masa a po vydatné večeři si můžete zaslouženě pochutnat na dezertu. S parkováním je to velmi snadné, velké parkoviště se nachází přímo naproti restaurace. Tak neváhejte a běžte ochutnat zdejší speciality.
  Otevírací doba: Po – Ne 10:00 – 24:00


zdroj

 • Hotel Radun **** [20 minut pěšky, navigovat, web]: Krásný funkcionalistický hotel vám ve své restauraci nabídne individuální gastronomii s přímo vybranými víny na míru k podávanému menu, ale i sklenku kvalitních, vytříbených, prémiových rumů. Za povšimnutí stojí nabídka poledního labužnického menu a poté večerní gurmánské čtyřchodové menu. Vzhledem k vytíženosti restaurace doporučujeme rezervaci předem, ať se neochudíte o tenhle další skvělý gastronomický zážitek. A jako bonus je každé úterý a sobotu večerní příjemná atmosféra zpestřena živým klavírním doprovodem.
  Otevírací doba: Po – Ne 12:00 – 15:00 a večeře 18:00 – 20:00.


zdroj

 • Hotel Ambra *** [25 minut pěšky, navigovat, web]: S pěknou procházkou si můžete spojit výlet na krásný hotel Ambra, který je situován u lesa na úplném vrcholu kopce. Restaurace je přístupná i široké veřejnosti. Zde si můžete pochutnat na domácích hamburgerech a výborné dezerty. Za ochutnání stojí i výborné domácí limonády. Přímo u venkovního posezení se nachází obrovské dětské hřiště. Pokud budete mít štěstí, můžete si zde zahrát i bowling. Restauraci můžete navštívit i před půl 12 a dát si jen dobrou dopolední kávu.
  Otevírací doba: Po – Ne obědy 11:30 – 15:00 Po – Ne večeře 17:30 - 21:00


Zdroj

 • Hotel Litovel ** [15 minut pěšky, navigovat]: Tento hotel leží na pěší zóně v blízkosti lázeňského centra. Poněkud na pohled starší restaurace. Hosté, které nemají zajištěnou stravu ve svém ubytování ovšem tuhle možnost stravy určitě ocení. Velká „jídelna“ s koberci po stěnách a denními meníčky většinou s nabídkou českých jídel. Po dobře stráveném obědě si můžete vychutnat odpolední kávu. Navečer pokud budete chtít, se můžete zastavit na hudební vystoupení.
  Otevírací doba: Po – Ne obědy 11:00 – 14:00
   
 • Pizzerie Retro ** [20 minut pěšky, navigovat]: Restaurace se nachází v centru hlavní pěší promenády. Příjemné posezení venku ve stínu v lehce podprůměrné pizzerii. Hlad zde můžete utišit dobrou polévkou s pečivem, těstovinami či pizzou.
  Otevírací doba: Po – Čt 10:00 – 21:00 Pá – Ne 10:00 – 23:00