2019 Čer
2019 Čer

Kam na večeři v Luhačovicích

 • Pizzerie Rimini  [5 minut pěšky, navigovat, web]: Tahle pizzérie se nachází v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Můžete využít posezení na venkovní terase a v chladným dnech vám poslouží vnitřní posezení v prostorných boxech. V nabídce jídelního lístku najdete nespočet pizz, ale i dobrý kus masa a po vydatné večeři si můžete zaslouženě pochutnat na dezertu. S parkováním je to velmi snadné, velké parkoviště se nachází přímo naproti restaurace. Tak neváhejte a běžte ochutnat zdejší speciality.
  Otevírací doba: Po – Ne 10:00 – 24:00


zdroj

 • U Racka *** [25 minut pěšky, navigovat, web]: Příjemná restaurace uprostřed srdce lázní, kde v nabídce můžete nahlédnout i do vinotéky nejen moravských vín, a k tomu si pochutnat na vynikajícím jídle, která tahle restaurace nabízí.   Můžete využít vnitřní i venkovní posezení a v podvečer vám bude den zpříjemněn živou hudbou.
  Otevírací doba: Po – So 11:00 – 24:00, Ne 11:00 – 22:00
  Živá hudba: Po –So od 19:00


Zdroj

 • Pekárna u pošty [15 minut pěšky, navigovat, web]: Pokud byste v noci dostali ukrutný hlad a chtěli ho nějak zahnat, tak právě tahle pekárna je pro vás to pravé. Můžete zde využít noční prodej pečiva, zakoupit zde vyhlášené "salámovky", závin se zelín, pizza rohlík a dokonce i něco sladké se najde ve večerních hodinách. Pekárna funguje pravidelně i v běžném dni. 
  Otevírací doba Po - Ne noční prodej 22:00 - 4:00 Po - Pá 06:00 - 18:00 So - Ne 07:00 - 18:00

 • U Suchánků [5 minut pěšky, navigovat, web]: Pivní bar a hospoda, která se nachází lehce zastrčená v uliččce. Pohostí vás ovšem zde skvělou nabídkou piva a i něco dobrého k snědku například výborné nakládané hermelín, utopence, klobásky a dokonce i pizza. V teplých letních dnech můžete využít posezení na venkovní terase a v chladných večerech zase posezení vevnitř. V některých dnech zde dokonce bývá živá muzika a pokud jste fandou fotbalu, tak tahle hospoda nabízí i přenos zápasu.
  Otevírací doba: Po - Čt 16:00 - 23:00, Pá - So 16:00 - 02:00