2020 Dube
2020 Dube
2020 Dube
2020 Dube
2020 Dube
2020 Dube
2020 Dube

Dárky a suvenýry z lázeňského města

Během pobytu v Luhačovicích je snad každého nutností koupit nějaký dar pro své blízké či kamarády. Pokud stále tápete a vybíráte to pravé věřte, že z žádnou pozorností nešlápnete vedle. Důležité je potěšit obdarovaného. Lázeňské město má plno suvenýru, s kterými obšťastníte a uděláte radost. 

Lázeňský pohárek

Lázně Luhačovice mají již pár sezón svůj unikátní lázeňský pohárek. Nese název Nectarium - Luhačovický kvítek. Pítko je stylizované do podoby lučního kvítku. Pojmenován je dle místa, kudy se na povrch květiny dostává nektar. V tomto případě jde ovšem o minerální vodu. Tvar pítka je hravý a elegantní. Do středu je zasazeno brčko, které napodobuje pestík květu. Pohárek můžete zakoupit pouze na zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice - například na hotelu Dům Bedřicha Smetany v blízkosti Lázeňského náměstí

Minerální voda Vincentka

Vyvěrající nejznámější minerální pramen Vincentka je typickým suvenýrem a dárkem při odjezdu z Luhačovic. Návštěvníci si léčivou vodu mohou přivést v podobě různých balení. Na výběr jsou i sady výrobků obsahující Vincentku. Originální suvenýry a výrobky z ní jsou k dostání nejen v obchodech na Lázeňské kolonádě, ale i po celém městě a okolí. Díky spolupráci s farmaceutickou firmou se z ní vyrábějí finální produkty jako pastilky, zubní pasty, sirupy, hydratační krémy a spreje do nosů. Potěšte své blízké.  

Luhačovická bylinná 

Luhačovická bylinná je známý likér, který vzniká ze 13 bylin, koření a mladých smrčkových letorostů z okolních lesů. Likér působí příznivě na trávení a zlepšují funkci dýchacích cest. Originální receptura obsahuje například květ divizny, heřmánek, mátu peprnou, pelyněk, kmín, skořici, hřebíček a pomerančovou kůru. Luhačovickou bylinnou můžete zakoupit i u nás na Vincentu. 

Lázeňské oplatky

Kdo by zapomněl na lázeňské oplatky, jako by v Luhačovicích nebyl. Po celém městě je možnost zakoupení v nejrůznějších menších stáncích či přímo ve výrobě. Sladkost lze pořídit v originálním kartonovém obale, ale i v obyčejném alobalu. Nejrůznější chutě a tvary zaujmou jistě každého. Klasické čokoládové, oříškové a vanilkové. Jsou doplněny nejrůznějšími chutěmi jako jogurtové, marcipánové, čokoládové s chilli a další. Kromě klasických oplatků můžete potěšit své blízké i trojhránky, lázněnky, lázeňskými dvojčátky a nově také oplatky pro celiaky. 

Lázeňská káva

Pro milovníky kávy zde máme překvapení v podobě zakoupení čerstvě pražené Lázeňské kávy. Prodejna se nachází na hlavní třídě. Při vstupu do obchodu Vás jistě překvapí nespočet množství druhů kávy ke koupi, ale i přístrojů a zařízení k přípravě kávy. Chcete své blízké obdarovat ještě více? Zakupte jim prohlídku pražírny či řízenou degustaci kávy a udělejte jim ještě větší radost. Lázeňskou kávu můžete zakoupit i při vašem pobytu u nás na Vincentu. 

Sušenky Easy Cheesy

Sušenky vyrobené dle vlastní rodinné receptury ze sýru Gouda. Opravdu malinký obchůdek naleznete naproti již zmiňované Lázeňské kávy. Jako dárek můžete zakoupit krájené sýry nejrůznějších druhů a chutí. Ale i velmi oblíbené sýrové sušenky v pěkném balení.