2019 Pros
2019 Pros

Kino NASLEPO

Připravili jsme si pro Vás překvapení! Přijďte se pobavit a zažít něco nového. Ať už drama, horor, thriller nebo komedie. Do poslední chvíle nebudete vědět, co Vás čeká! Filmy do kina ,,naslepo" vybíráme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. 

Co je kino ,,naslepo”?

Znamená to, že znáte čas a místo představení - ovšem co se bude hrát, to nevíte. Přijdete, usadíte se a necháte se překvapit, co se na plátně představí. 

Kladete si otázku, proč to celé podstupovat. Jít na něco, co vlastně nevíte co bude? Co když se na plátně hned v první scéně ukáže herec, kterého bytostně nesnášíte. V podstatě je to vlastně zábava. Naší snahou je vybrat kvalitní filmy, které jsou sice méně známé, ovšem na hodnotě to nic nemění. Mnoho filmů, jenž se rozhodneme Vám představit jsou často nominovány v různých kategorií. Nejspíše si v podstatě vychutnáte film, který byste neměli šanci zhlédnout v běžném multikině.

Kino ,,naslepo” je pro Vás ideální v případě, pokud nemáte chuť ani čas vybírat dlouze film, číst jeho hodnocení a recenze lidí, jež film už zhlédli. Nechte se překvapit a vychutnejte si ten okamžik zcela nové zkušenosti.