2019 Pros
2019 Pros

Filmový klub 3OKO

Hledáte nějaké rozptýlení v zimním období a doma za okny Vás to nebaví? Táhne Vás to za zábavou a zážitky? Potěšte nás svou návštěvou na Vincentu a tím nám dejte vědět, že o nás víte. Filmový klub 3OKO byl obnoven.


Photo by Denise Jans on Unsplash

Již dříve jste aktivitu fk mohli zaznamenat. 
Filmový klub Třetí oko má v Luhačovicích již svou historii. Pravidelně jsme pod jeho taktovkou mohli zhlédnout plno zajímavých filmů v městském kině Elektra v Luhačovicích. Spočíval v především v přiblížení kvalitních nekomerčních filmů divákům. A tak je tomu i nadále.Jak to pokračuje?

Díky naší spolupráci se společností Asociace českých filmových klubů a Aerofilms, jsme schopni nabídnout novým přihlížejícím velmi kvalitní filmy, které jsou mnohdy méně známé, ovšem na kvalitě snímku to nic nemění. Mnoho filmů, které se Vám rozhodneme ukázat jsou často nominovány v nejrůznějších kategorií.


Co Vás čeká, pokud se nás rozhodnete navštívit.

Je Vám nabídnuta zcela komorní atmosféra v příjemném prostředí. Kterou doplňuje pohodlné posezení na sofa. Konec starým, rozvrzaných, klasickým sedákům. Pohodlně se usadíte a necháte se unést projekcí. Nečekejte hordu lidí, která Vás bude rušit při sledování snímku. Kouzlo promítání fk Třetí oko spočívá v jeho intimitě. Jen opravdoví filmový jedinci ocení ten půvab. Jsme schopni nabídnout útočiště až pro dvanáct lidí.
Místo máme pro každého od studenta, přes pracují osobu, která si potřebuju odpočinout. V tu chvíli jsme tu pro Vás. Promítání většinou pravidelně probíhá v rozpětí tří až čtyř týdnů. Pokaždé je Vám nabízen jeden z nejnovějších snímků, jenž vyšli. Datum a čas konání veřejného promítání můžete zjistit na oficiálních stránkách Luhačovice či dalších webových portálech s akcemi po okolí. Pokud byste si chtěli mít jistotu, aby na Vás vyšlo místo. Nebojte se nás přímo kontaktovat.

 

Těšíme se na Vás!