2023 Srpe

5 důvodů, proč Je hotel Vincent v Luhačovicích Vaší nejlepší volbou

Ubytování s domácími mazlíčky: Přivítejte je jako členy rodiny

Hotel Vincent se pyšní tím, že patří mezi málo hotelů v Luhačovicích, které srdečně vítají domácí mazlíčky. Rozumíme, že pro mnoho hostů jsou jejich chlupatí společníci neodmyslitelnou součástí rodiny a cestování by nemělo být bez nich. Proto nabízíme přátelské ubytování pro Vás i Vaše mazlíčky, aby váš pobyt byl ještě pohodlnější a radostnější.


Samoobslužný hotel: Svoboda a pohodlí

Hotel Vincent je koncipován jako samoobslužný hotel, což znamená, že si hosté mohou užívat svou dovolenou podle svého rytmu. Nemusíte se řídit pevnými časy pro snídaně či večeře, místo toho si můžete vybrat, kdy a co budete jíst. Tato flexibilita vám umožní plánovat si den tak, jak vám nejlépe vyhovuje.


Aktivní odpočinek: Zapůjčení kola a koloběžky

Chcete-li prozkoumat krásy Luhačovic a okolí, nabízíme Vám možnost zapůjčení kol a koloběžek. Odvážlivci se mohou vydat na cyklistické stezky nebo projížďky po malebných uličkách města, zatímco ti, kteří preferují spíše klidný pohyb, si mohou užít procházku na koloběžkách. To vše je součástí našeho snahy o vaše aktivní a zábavné odpočinkové zážitky.


Lokalita a krása Luhačovic: Místo pro relaxaci a obdiv

Hotel Vincent má tu výhodu, že se nachází v srdci malebného města Luhačovice. Tato lázeňská destinace je známá svými léčivými prameny a klidnou atmosférou. Ubytováním v našem hotelu získáte jedinečnou příležitost ponořit se do této lázeňské atmosféry a užít si relaxační a revitalizující pobyt.


Profesionální péče o hosty: Vaše pohodlí je pro nás důležité

Náš tým se zavazuje poskytovat Vám profesionální péči a pozornost. Jsme tu pro Vás, abychom Vám zajistili pohodlný a nezapomenutelný pobyt. Od zajištění vašeho pohodlí po radu ohledně místních atrakcí jsme tu, abychom vám nabídli skvělou službu, na kterou si budete dlouho vzpomínat.


Věříme, že tyto důvody vás přesvědčily a těšíme se, že vás brzy přivítáme v hotelu Vincent v Luhačovicích. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou číslo jedna.