2019 Čer

Na pivo & víno

 • Pizzerie Rimini  [5 minut pěšky,navigovat, web]: Tahle pizzerie se nachází v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Můžete využít posezení na venkovní terase a v chladným dnech vám poslouží vnitřní posezení v prostorných boxech. V nabídce jídelního lístku najdete nespočet pizz, ale i dobrý kus masa a po vydatné večeři si můžete zaslouženě pochutnat na dezertu. S parkováním je to velmi snadné, velké parkoviště se nachází přímo naproti restaurace. Tak neváhejte a běžte ochutnat zdejší speciality.
  Otevírací doba: Po – Ne 10:00 – 24:00


Zdroj

 • Bar Amerika [10 minut pěšky, navigovat]: Bar se nachází na hlavní cestě Masarykova. Je to malá hospoda, ale najdete zde mnoho využití. Je vám k dispozici kulečník, fotbálek a šipky, které nepochybně využijete během vaší návštěvy v tomto místě. Sem tam se na čepu objeví nějaký speciál piva pro zpestření večera. K chuti vám určitě přijde nakládaný hermelín, utopenci a nebo pizza. 
  Otevírací doba: Ne - Čt 15:00 - 04:00, Pá - So 15:00 - 06:00

 

 • U Suchánků [5 minut pěšky,navigovat,web]: Pivní bar a hospoda, která se nachází lehce zastrčená v uličce. Pohostí vás ovšem zde skvělou nabídkou piva a i něco dobrého k snědku například výborné nakládané hermelín, utopence, klobásky a dokonce i pizza. V teplých letních dnech můžete využít posezení na venkovní terase a v chladných večerech zase posezení vevnitř. V některých dnech zde dokonce bývá živá muzika a pokud jste fandou fotbalu, tak tahle hospoda nabízí i přenos zápasu.
  Otevírací doba: Po - Čt 16:00 - 23:00, Pá - So 16:00 - 02:0

 

 • Sport bistro Radostova [3 minuty pěšky, navigovat, web]: Dáte se cestou nahoru do kopečka z Boutique Hubert asi 400 metrů. Můžete se zde občerstvit pivem, vínem nebo nealkem. Posezení je vám k dispozici venku i vevnitř.
  Otevírací doba: Po - Čt 14:00 - 22:00, Pá 14:00 - 23:00, So - Ne 08:00 - 22:00