+420 720 072 780, 576776794

Tato webová stránka používá soubory cookies pro zkvalitnění námi poskytovaných služeb.

Firemní akce

Využijte Vincenta pro takovou firemní akci, na kterou vaši zaměstnanci nezapomenou!

Každá firemní akce, která má vzbudit dojem, potřebuje i reprezentativní místo, ve kterém se budou cítit všichni zúčastnění uvolněně a příjemně. Díky nám si u nás lehce zřídíte společenské akce, vánoční večírky, prezentace, konference a ještě mnohem víc.

Díky možnostem, které vám nabízíme, si můžete akci uspořádat přesně tak, jak potřebujete. Vše je pouze na domluvě. Luhačovice a Vincent tedy mohou být velmi snadno tou nejlepší možnou volbou!

K dispozici vám je plně vybavené společenská místnost – naleznete zde dataprojektor, plátno, Wi-Fi, tiskárnu, ale i skvělé ozvučení. Pokud už budete mít dost “firemního vážna”, můžete využít volný čas k vyzkoušení XBOXu nebo k poklidnému čtení v knihovně. Nabízíme však také infrasaunu s možností privátního vstupu. Celá místnost je plně odhlučena.

Rádi se vám také postaráme o občerstvení, a to přímo na baru. K dispozici jsou také samoobslužné lednice nebo pípa – to aby vám během akce nevyschlo v krku. ☺ Mysleli jsme i na milovníky kávy – k dispozici vám je čerstvě pražená káva místní pražírny.
Pronajmout si můžete část objektu nebo i celý objekt, samozřejmostí je možnost ubytování pro až 41 osob.

Na co můžete spoléhat?

Skvělé prostory pro vaše akce

Wifi připojení

Veškeré technické vybavení

Možnost ubytování

Občerstvení

Parkování přímo u objektu


Co očekáváme od Vás?


Férové jednání, které je na prvním místě.

Zkusíte to s námi?

 

Dejte nám o sobě vědět a na všem se už bez obav domluvíme.